Izosolux - polimocznik i pianka poliuretanowa

Izosolux to firma doświadczona, która w branży budowlanej działa od 10 lat i jest to kontynuacja obecnej wcześniej na rynku firmy Solux. Istotnym dla firm był rok 2010, gdy zdecydowała się wyłącznie skupić w swojej działalności na realizowaniu izolacji natryskowych. Była to świetna decyzja dla firmy, ponieważ dzięki temu mogła się świetnie rozwinąć i zdobyła sobie silną pozycję na rynku, wprowadziła wiele nowoczesnych rozwiązań.

Polimocznik i pianka poliuretanowa

Obecnie wykonuje izolacje dachów cementowych i metalowych wykorzystując w trakcie pracy polimocznik p-2049. To tworzywo elastyczne, które będzie bardzo dobrze przylegać do każdej powierzchni. Dzięki temu można oczekiwać, żę dotrze do wszystkich zakamarków dachu i będzie można uniknąć pojawienia się tak zwanych mostków termicznych. Dodatkowo jest to materiał, który szybko zasycha, co sprawia, że można izolację wykonać bardzo szybko. Zastosowanie pianki to świetna opcja, dzięki której będzie można zmniejszyć koszty ogrzewania budynku. Pianka pozbawiona jest chemicznych dodatków, nie wydziela przykrych zapachów.  

 

Najnowsze wpisy

Popularne wpisy

O nas

Jako wykwalifikowani specjaliści w aplikacji piany izolującej polecamy się wszystkim tym, którzy pragną ocieplić swoje cztery kąty. Nasze usługi objęte są gwarancją poprawnego wykonania nawet najtrudniejszego projektu. Stawiamy na ekologię i trwałość stosowanych przez nas rozwiązań. Nieskromnie uważamy, że należymy do najlepszych w swojej branży. Przekonaj się o tym sam!

Powiązane wpisy